Mixtape e parë dhe 2 spote nga B.F.P

Në fund të muajit prill, prej rep grupit B.F.P nga Peja do ta shihni nëpër media videoklipin më të ri, i cili është duke u punuar me videoproduksionin AG Pro.

B.F.P do të realizojn edhe një Mixtape e cila është e para e tyre. Në këtë mixtape të parë të grupit do të ketë mysafir si A.B.I nga Amerika – NY dhe Da-Ligs.

Poashtu do ta realizojnë një këngë të re me një artist të ri nga Prishtina me nofken – AC-Shoota. Pas perfundimit të këngës do t’ia bashkangjitin edhe videoklipin.

B.F.P na lajmërojnë se do të ja fillojnë një turne te koncerteve nëpër Kosovë dhe nëpër diaspor.

3 komente në këtë postim

  1. cuki

    Veq kush jau ka inatin a e folin palidhje se me dit si e di un qfar familje e qfar rrethi keni ju haj kuku kamt jau kishin puth hahah po hajt se ngadale e marin vesh si paska than ky jarani nalt step by step po perparoni bravoo

    Përgjigju

Komentoni edhe Ju